Birba - granatowy sweter-kurtka - z futerkiem i kapturem

Bardzo oryginalny sweter - kurtka dla chłopca, z białym futerkiem od środka, z kapturem wyłożonym białym futerkiem, zapinany na zamek i kołeczki. Z tym swetrem-kurtką nie straszne będą jesienne chłody podczas spacerów w parku czy zabaw na świeżym powietrzu.

marka: Birba

symbol produktu:

• Sweter-kurtka może być noszony jako wierzchnie okrycie lub pod kurtkę
  • Wierzch - sweter, od środka - białe futerko, rękawy od środka - biała podszewka
  • Kaptur wyłożony białym futerkiem, które pięknie kontrastuje z granatowym kolorem całości
  • Zapinany na zamek i dodatkowe kołeczki
  • 2 kieszenie
  • Kolory: wierzch - granatowy; środek - biały
  • Materiał: korpus: 90% akryl, 10% wełna; podszewka: 100% poliester; podszewka rękawy: 100% akryl

Birba - granatowy sweter-kurtka - z futerkiem i kapturem