torebka neoprenowa - Santoro - Gorjuss - kotki dwa

NOWOŚĆ! Urocza, bardzo poręczna torebka z neoprenu. Piękne kolory, najwyższa jakość wykonania. Regulowany, parciany pasek w kolorze różowym. Cała torebka w odcieniach różu i fioletu. Torebka zamykana na zamek błyskawiczny. Spód torebki - paski biało-różowe. Przód - wizerunek Dziewczynki z kotkami. Wnętrze w kolorze fioletowym. Idealna torebka na każdą okazję, bardzo pojemna.

symbol produktu: 885GJ02

• materiał z zewnątrz i wewnątrz: neopren
  • pasek: 80% Poliester i 20% bawełna
  • wymiary (WxSxG), po rozłożeniu: 18.5 cm x 19.7 cm x 10 cm