plecak z kieszenią - Santoro - Gorjuss - róże

-40,00 zł

Wyjątkowo oryginalny plecak na co dzień, na wycieczki do lasu, parku czy na rower. Połączenie kilku kolorów i wzorów: różne odcienie różu, wzorek w drobne serduszka i gwiazdki, charakterystyczne paski kremowo-różowe. Przód plecaka ozdobiony wizerunkiem Dziewczynki z różami. Do przedniej części plecaka dołączony element z filcu w kolorze ciemnoróżowym - kształt róży.

symbol produktu: 693GJ06

• Tył, boki oraz spód plecaka w kolorze ciemnego różu z wzorem w drobne serduszka i gwiazdki;
  • Przód plecaka - wizerunek Dziewczynki z różami; duża kieszeń zamykana na suwak;
  • Uchwyty plecaka regulowane;
  • Plecak zamykany na suwak;
  • Końcówki suwaków ozdobione metalowymi uchwytami z logo Santoro, ułatwiającymi zapinanie;
  • Materiał zewnętrzny: 100% Poliester
  • Materiał wewnątrz: 100% Poliester
  • Materiał uchwytów: 100% Poliuretan
  • Wymiary (SxWxG): 31.5 cm x 44 cm x 22.5 cm
  • Uwaga: każda torba jest ręcznie wykańczana.
  • Trzymać z dala od ognia.

plecak z kieszenią - Santoro - Gorjuss - róże