plecak - Santoro - kolekcja Kori Kumi - czerwono-błękitny

-10%

Uroczy plecak na co dzień, na wycieczki do lasu, parku czy na rower. Połączenie kilku kolorów i wzorów: żywa czerwień, błękit, niebieski. Przód plecaka ozdobiony wizerunkiem króliczka sprzedającego jabłka: oryginalna i kolorowa grafika. W górnej części - skórzane logo Santoro z wizerunkiem króliczka. Do przedniej części plecaka dołączony oryginalny breloczek: króliczek siedzący na piłce.

symbol produktu: 569KK02

• Tył, boki oraz spód plecaka w kolorze delikatnego błękitu z wzorem w drobne kwiatki;
  • Przód plecaka - materiał w kolorze żywej czerwieni z wzorem w zielone jabłuszka; duża kieszeń zamykana na suwak;
  • Uchwyty plecaka w kolorze błękitnym, regulowane;
  • Plecak zamykany na suwak w kolorze błękitnym;
  • Końcówki suwaków ozdobione skórzanymi uchwytami z logo Santoro, ułatwiającymi zapinanie;
  • Wnętrze plecaka wyłożone materiałem w kolorze czerwonym, z wzorem w drobne, białe kwiatuszki;
  • W tylnej części plecaka kieszeń zamykana na suwak;
  • W przedniej, wewnętrznej części plecaka, kieszonka na telefon komórkowy
  • Materiał zewnętrzny: 100% Poliester
  • Materiał wewnątrz: 100% Poliester
  • Materiał uchwytów: 100% Poliuretan
  • Wymiary (SxWxG): 30 cm x 25 cm x 10 cm
  • Uwaga: każda torba jest ręcznie wykańczana.
  • Trzymać z dala od ognia.

plecak - Santoro - kolekcja Kori Kumi - czerwono-błękitny