Włoskie ubranka dla dzieci

Od 52 lat szyją ubranka dla dzieci

Włoskie, odzieżowe marki Birba i Trybeyond istnieją na rynku od 1964 roku. Posiadają w swojej ofercie ubranka dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat (BIRBA) i od 3 do 14 lat (TRYBEYOND).

cms-img

Ponadczasowy, włoski styl

Projektując ubranka, hołdują najważniejszej zasadzie, że włoski styl to przede wszystkim znakomity krój, niewymuszona elegancja, wygoda i najwyższa jakość tkanin.

cms-img

Od włoskich projektantów

Wszystkie ich kolekcje są projektowane w Italii. Zarządzają również doborem odpowiednich tkanin
i akcesoriów.

cms-img

Najważniejszy jest Klient

Dzieci to najbardziej wymagający Klienci. Ubranka dla nich muszą być najwyższej jakości, trwałe i oczywiście modne. Takie właśnie są produkty marek Birba i Trybeyond. To wyjątkowe wzory, oryginalny, włoski styl i najlepsze tkaniny.

Wszystkie kolekcje tworzone są z dużą starannością i uwagą, w oparciu o najnowsze wzory i materiały. Marki te należą do największych producentów odzieży dla dzieci w Italii. Produkują i sprzedają w wielu krajach świata ponad 10 milionów sztuk odzieży rocznie.

Komfort i bezpieczeństwo

Projektując i produkując odzież myślą nie tylko o stylu, estetyce, kolorystyce. Pamiętają również o komforcie i bezpieczeństwie, jakie ich ubranka muszą zapewniać.

Dlatego też inwestują znaczące środki finansowe w Dział Badań i Rozwoju (R&D) oraz w dobór odpowiednich partnerów biznesowych, którzy są w stanie zapewnić najwyższe standardy jakości.

Najwyższa jakość

Dzięki stałym kontrolom w fabrykach przeprowadzanych przez ich wysoko wyspecjalizowany personel, są w stanie zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość produkowanej odzieży.

Przed wysyłką produkty poddawane są dodatkowej kontroli jakości.