Jesteśmy nie tylko dla dzieci.
Jesteśmy również dla tych, którzy cenią oryginalne, gustowne produkty, najwyższą jakość i niekonwencjonalne rozwiązania.

Kiedy zastanawialiśmy się nad tym, jakie produkty powinny znaleźć się w ofercie naszego sklepu, doszliśmy do wniosku, że przede wszystkim muszą to być piękne, kolorowe, wyróżniające się, małe dzieła sztuki użytkowej. Coś, co da naszym - małym i dużym - Klientom poczucie wyjątkowości, co zawsze będą mieli przy sobie i z czego będą dumni.
Dlatego też zaprosiliśmy do naszego sklepu światowej sławy, brytyjską markę Santoro, która zachwyciła nas swoją, absolutnie unikalną, ofertą.
To wyjątkowo piękne i oryginalne produkty, dedykowane małym dziewczynkom i trochę starszym, młodym damom. Jedyne w swoim rodzaju, wprost z Londynu: torby, torebki, portmonetki, kosmetyczki, breloczki, czyli wszystko to, bez czego prawdziwa kobieta – mała czy duża – nie może przecież żyć :) Wystarczy tylko raz  spojrzeć, by zakochać się w nich i stracić dla nich głowę. :)

Rozmyślając o tym, co jeszcze chcemy zaproponować naszym Klientom, tym trochę mniejszym, ale jakże ważnym, postanowiliśmy nawiązać współpracę z włoskimi producentami odzieży dziecięcej.Dlaczego ubranka dla dzieci?

Kiedy 19 lat temu wybieraliśmy z mężem ubranka dla dzieci, mieliśmy do wyboru w polskich sklepach zaledwie kilka wzorów w podstawowych kolorach, wykonanych z tkanin podrzędnej jakości.

Na nasze szczęście mieliśmy rodzinę, i to w "najmodniejszym" kraju, czyli w Italii. Z wielką radością i rumieńcami na twarzach, przez wiele lat, otwieraliśmy kolejne paczki, z których wyciągaliśmy piękne ubranka dla dzieci: kolorowe koszule z krawatami, piękne sweterki, spodnie czy modne kurtki. Jednym słowem: włoski szyk i elegancja.

Teraz nasze dzieci już samodzielnie dobierają sobie garderobę, wciąż wierni włoskiej modzie, a my pomyśleliśmy, że warto odbyć taką sentymentalną podróż do przeszłości. I zaprosiliśmy do współpracy w naszym sklepie 2 włoskie marki: Birba i Trybeyond.
I znów, jak przed laty, cieszymy się widokiem pięknych ubranek dla dzieci o wyjątkowych wzorach, uszytych z najlepszych tkanin. Dla malutkich i tych trochę większych dzieci. Tym razem jednak te rzeczy trafią do Państwa i do waszych pociech.Z pewnością w naszej ofercie pojawią się już wkrótce kolejne ciekawe i niezwykle oryginalne produkty.
A wszystko po to, aby zapewnić Państwu dostęp do tego, co sprawi radość nie tylko Wam samym, ale też dzieciom, które są Wam bliskie.

Serdecznie zapraszamy na zakupy.
Zachęcamy również do polubienia MOKIKI na Facebooku - znajdą tam Państwo ciekawe konkursy i bieżące informacje o najnowszej ofercie.
A dla tych z Państwa, którzy zapiszą się do newslettera, mamy regularne, dedykowane oferty specjalne.

Pozdrawiamy
Rodzice i właściciele mokiki.pl